Prosty sposób, by uszczęśliwić stałego klienta Twojej firmy

 

Na pewno sposobów na uszczęśliwienie stałego klienta jest wiele i też dość zależne od branży, w której posiadamy firmę. Niepodważalnym jednak jest sam fakt, że trzeba pamiętać o stałych klientach, bo skoro są lojalni wobec Twojej firmy, warto to jakoś im wynagrodzić, przynajmniej raz za czas. Firmy prześcigają się w różnego rodzaju promocjach, indywidualnych ofertach etc. Wszystkie te rozwiązania są dobre.

 

 

 

Jednym z najprostszych sposobów by wynagrodzić klienta, za to, że na przykład co miesiąc zamawia u nas daną usługę, czy też kupuje produkt jest na przykład karta podarunkowa. Jeżeli chciałbyś zamówić kilka takich kart podarunkowych dla swojej firmy możesz to zrobić za pośrednictwem tej strony – http://spartavity.pl/karty-podarunkowe , która jest jedną z najczęściej wybieranych. Jak się pewnie domyślacie, a być może już mieliście nie jedną taką kartę podarunkową, można za jej pomocą otrzymać coś taniej, albo skorzystać ze specjalnej oferty, która jest nie dostępna dla zwykłego klienta. To jak dana firma wykorzysta kartę podarunkową było nie było, do promocji swojej marki i co ostatecznie dzięki karcie podarunkowej otrzyma klienta, zależy od Państwa!

 

Karta podarunkowa klienta sklepu.

Karta podarunkowa klienta.

 

Karty podarunkowe to albo małe kartoniki, na których wypisane jest to co klient otrzyma po zrealizowaniu takiej karty w kasie, albo też zamiast kartoników można skorzystać z rozwiązania nieco droższego bo formy plastikowej (coś w formie karty bankomatowej). Karta podarunkowa w zwięzły sposób powinna informować klienta o tym co najważniejsze, w fajnej graficznej formie. Karta podarunkowa to także doskonały sposób by sprawić komuś ją na prezent urodzinowy.

 

 

About the author /


Related Articles