Reklama w serwisie

Reklamuj się u nas!

Często otrzymujemy od naszych Czytelników pytania o możliwość reklamy w naszym serwisie, poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane przez Państwa pytania:

Czy każdy może się reklamować w Geniuszach Interakcji?

Na wstępnie pragniemy zaznaczyć, że cieszy nas niezmiernie każde zapytanie o możliwość promocji w naszym serwisie. Pragniemy jednak ze wszystkich sił utrzymać jego tematyczność, również w zakresie contentu reklamowego, dlatego też podejmujemy współpracę wyłącznie z agencjami marketingowymi, firmami działającymi w szeroko pojętej branży marketingu i reklamy, z czasopismami i serwisami o zbieżnej z naszą tematyce (nie nie boimy się konkurencji bowiem chcemy dostarczać naszym Czytelnikom kompleksowe informacje). Zachęcamy również do kontaktu firmy eventowe oraz szkoleniowe, które zajmują się organizacją szkoleń i konferencji z naszego obszaru.

Jak się reklamować?

Nasz serwis oferuje Państwu różnorodne formy reklamy w ramach współpracy z nami, a wśród nich:

Poprzez reklamę banerową

Reklamy firmy lub produktu będą wyświetlać się w panelu bocznym strony głównej, oraz na poszczególnych podstronach, treściowo odpowiadających promowanej firmie.

Oferujemy również możliwość wykupienia bilbordu reklamowego, który będzie się wyświetlał na stronie głównej serwisu.

Intromercial/Interstitial – animacja pozwalająca na wykorzystanie dźwięków, efektów flash i video. Może trwać maksymalnie 10 s, musi mieć przycisk „x”.

Poniżej specyfikacja oferowanych przez nas reklam graficznych:

Poprzez współpracę PR

W ramach współpracy z naszym portalem mogą się Państwo zdecydować również na serię artykułów sponsorowanych oraz artykuły w aktualnościach w sytuacji, gdy firma ma zamiar organizować marketingowe eventy.