Szkolenia marketingowe

Stawiajmy na pogłębianie swojej wiedzy!

Aby stać się doskonałym marketingowcem i bezcennym pracownikiem swojej firmy konieczne jest ciągłe podnoszenie swoich umiejętności. W branży marketingu, w której trendy zmieniają się niezwykle szybko by być na bieżąco należy stale szkolić się i śledzić najnowsze trendy. Poniżej prezentujemy szkolenia udział, w których warto rozważyć.

Szkolenie: Zarządzanie marką. Najnowsze strategie brandingowe – Jarosław Goławski.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie, w dniach 1 – 2 czerwca 2016 r. i będzie poświęcone zagadnieniom współczesnego brandingu. Począwszy od definicji marki, przez nowe trendy takie jak: pro-eco, easy life, lokalność i prostota, po warsztaty oparte na case study i praktycznych ćwiczeniach – wszystko to przewidziane jest w ramach szkolenia. Zostaną wówczas omówione i poddane analizie takie zjawiska marketingowe jak budowanie marki one 2 one, strategie parasolowe czy znaczenie kontekstu w kreowaniu wizerunku marki.

Szkolenie: Storytelling i brand jurnalism

Szkolenie organizowane przez Brief.pl, ma za zadanie przybliżyć uczestnikom zagadnienie opowiadania historii firmy i marki, tak by angażować i zaciekawić odbiorców. Organizatorzy chcą również uświadomić uczestnikom siłę jaką stanowi dobrze zrobiony content marketing. W świecie kiedy konsumenci ignorują ściśle reklamowy przekaz, są nim zmęczeni i rozdrażnieni dziennikarstwo brandowe oraz storytelling stanowią przyszłość skutecznego marketingu.